Andrew Barnes


ANDREW BARNES je medzinárodne uznávaný kouč v oblasti tantrického milovania, vzťahov a energetického orgazmu. Je sexuológ, rečník, majster bodyworku (práca s telom) a autor kníh "Heart of the Flower" (Srdce kvetu) a "Relationship Tantra" (Tantrický vzťah).

 

Vyvinul  techniku „Tantrické odblokovanie tela“ a posledných niekoľko rokov organizuje kurzy po celom svete v tomto populárnom obore. Za jeho roky pôsobenia navštívil množstvo krajín kde prednášal a pracoval: Austrália, Bali, Belgicko, Dánsko, Ekvádor, Anglicko, Estónsko, Fidži, Nemecko, Guatemala, Írsko, Izrael, Jersey, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Rusko, Škótsko, Južná Afrika, Švajčiarsko, Thajsko, USA. Vytvoril Medzinárodný Koučovací Program Tantrických Vzťahov a Sexuality. Školí ľudí po celom svete a vedie jednotlivcov i páry.

Andrew s nami zdieľa jeho učenie o duchovnom raste, vedomých vzťahoch a sexualite.

 

’’Žiť z našich sŕdc, vzdať sa toho, čo si myslíme, že vieme oslavovať naše telá a našu sexualitu bez hanby je naše prvoradé právo od narodenia. Toto je začiatok pravej cesty slobody, pozdvihnutia vedomia a odhodenia spoločenských pravidiel, ktoré nás všetkých zväzujú v obmedzenom vnímaní skúsenosti a potešenia. ’’

 

Andrew má niekoľko diplomov z rôznych odborov práce s telom, energetického liečenia a magisterský titul z Univerzity v Sydney v odbore sexuálneho zdravia. Avšak, on priraďuje jeho najväčšie vzdelanie životu a životným skúsenostiam, múdrosti a vedeniu jeho mnohým mentorom a učiteľom, ktorých mal po celom svete od roku 1993. Títo muži a ženy obohatili jeho cestu, vyzývali ho k rozšíreniu vlastných hraníc nespočetnými spôsobmi. Andrew teraz podporuje ostatných, ktorí chcú nájsť  vnútornú pravdu a zažiť dynamickú transformáciu vo svojich vlastných životoch.

Andrew Barnes nás celosvetovo vyzýva, aby sme prenikli za hranice bežného vnímania životných skúseností a pochopenia konceptu Tantrického sexu. Čerpá z jeho širokých skúseností zahrňujúcich Tantrickú a Zdravotnú vedu. Taktiež prináša výrazné povedomie, zrozumiteľnosť a prístupnosť k širokej škále tém ako sú: sexualita, vzťahy, láska, komunikácia, vzorce chovania, nadanie, zdravie a hojnosť. Jeho pohľady zdieľa s citlivosťou, láskou a taktiež s trochou humoru.

Andrew Barnes podporuje ľudí, aby sa stali viac vedomí v psychológii vzťahov a sexuality a toho, aký majú vplyv na našu schopnosť milovať bez strachu. Ako je možné zmeniť vibračnú frekvenciu tela a ako môžeme využiť našu sexuálnu energiu na duchovnú platformu pre rast vedomia a vytvárania hojnosti. Je popredným odborníkom zaoberajúcim sa ženskou sexualitou, rešpektovaný medzi jeho spolupracovníkmi pre jeho odborné znalosti a zručnosti, na základe rozsiahlych štúdií a skúseností v tantrických praktikách, bodyworku a filozofie sexuality.

Viac o Andrewovi Barnesovi

andrewbarnes.info@gmail.com;

Katika; andrewbarnes.info@gmail.com; 0903 511 581