Telefón: 0903 511 581 alebo 0905 583 889

Email: andrewbarnes.info@gmail.com alebo liecivatantra@gmail.com

Číslo účtu (IBAN):
SK59 8360 5207 0042 0533 2162

Masážam a organizovaniu rôznych masérskych kurzov sa venujeme už od roku 1999, taktiež lektorskej činnosti v tejto oblasti. Od roku 2011 sa venujeme aj Tantre a Tantrickým  masážam, čo bolo jednou z hlavných ciest pri zmene vnímania nás samých. Vďaka tantre sme sa naučili byť v súlade so svojim telom, venovať viac pozornosti svojim pocitom a rešpektovať ich. Pochopili sme, že žiť život naplno neznamená snažiť sa doňho vtesnať čo najviac aktivít, ale uvedomovať si stále prítomnú chvíľu a prežívať ju s úplnou pozornosťou.

 

Naším zámerom je vytvoriť komunitu ľudí s podobným zmýšľaním a hodnotami. Založili sme OZ Cíť sa skvele a momentálne pracujeme na vytvorení priestoru, kde sa môžu vykonávať aktivity z rôznych organizácií zamerané na celostný rozvoj.

 

Zároveň vytvárame priestor, kde sa nemusíme stretávať len na tantrických či iných seminároch, ale aj „len tak“ pre vzájomnú podporu a zdieľanie. Tiež sa vám stáva, že po absolvovanom seminári ste plný nadšenia a radosti no neskôr sa nemáte s kým porozprávať, pretože negatívne reči vás nebavia, alebo vám proste nikto z blízkeho okolia nerozumie?  Je skvelé, ak je možnosť sa stretnúť aj nejaký čas po seminári a vzájomne sa podporiť v našom každodennom živote. Dodá to silu a povzbudenie do daľších dní, ktoré sa môžu zdať ťažké. Komunita ľudí, kde každý má priestor na zdieľanie a je prijímaný bez posudzovania je veľmi osviežujúca.

 

Priestor je v krásnom horskom prostredí Štiavnických vrchov.

 

Ďakujeme za akúkoľvek podporu. Aj to, že prídete na nami organizovaný retreat je našou veľkou podporou. Ďakujeme.

 

S láskou Katika a Zoli

Organizátori:
Katarína Legátová a Zoltán Horváth (Katika & Zoli)

Kontaktné údaje

O nás

Cíť sa Skvele vo Svojom Tele

Pijavica Lekárska

Masážny salón Oáza

Liečivá Tantra

andrewbarnes.info@gmail.com

Katika & Zoli andrewbarnes.info@gmail.com 0903 511 581; 0905 583 889