Orgasmic Wisdom Women's Retreat  level I. and II.

October 2019

Organizačné info:

Kedy

Retreat  „Orgasmic Wisdom Women's Retreat  level I. and II.“ bude v angličtine s tlmočením.
V Októbri 2019

 

Dátum a čas retreatu bude čoskoro upresnený.

 

Cena

Cena: .................................... 328€

Cena do X.X 2019: ............. 308€

International prices:
Price: .................................... 378€

Price until X.X 2019: ......... 358€


Po registrácii je nutné zaplatiť zálohu vo výške 88€, zvyšnú sumu môžete uhrádzať postupne alebo doplatiť na začiatku retreatu.
Registrácia je platná až po zaplatení zálohy.

 

  • Zľava 10€ pre ľudí, ktorí nami organizovaný retreat na Slovensku už absolvovali.

 

Ubytovanie + Strava

Ubytovanie a detoxikačná strava bude zaistená v 2-5 lôžkových izbách.

Cena za ubytovanie a stravu dokopy je 38€/deň.

Strava obsahuje potraviny najväčšej kvality. Bezlepková (bez pečiva a cestovín), vegánska (bez mäsa a mliečnych výrobkov), bez cukrov. Taktiež sa v priebehu neodporúča piť káva, čierny čaj, alkohol a fajčiť. Jedlo bude špeciálne zostavené s vysokou nutričnou hodnotou a zdraviu prospešné.

 

 

Ak tento retreat s vami rezonuje zaregistrujte sa pretože kapacita priestoru je obmedzená. Po registrácii dostanete informácie na váš email o zaplatení zálohy.

Tým, že sa znovu spojíme so svojím vnútorným cítením, začneme v každodennom živote prežívať častejšie stavy meditácie a intuitívneho poznania. Náš intímny život sa prehĺbi a taktiež naše vzťahy prestanú byť povrchné.

Vďaka napojeniu na svoje pocity a prebudeniu svojho tela zažiješ zvýšenie intuície a väčšiu hĺbku vo svojej sexualite a vzťahoch.

Orgasmic Wisdom Women's Retreat level I. and level II. with Andrew Barnes na Slovensku
Orgasmic Wisdom Women´s Retreat je určený pre ženy ktoré chcú:

Využiť svoju sexuálnu energiu ako transformačný prúd a podporiť prečistenie svojho emočného tela

Otvoriť energetické dráhy a zvýšiť celotelovú orgazmickú citlivosť

Objaviť primárne a sekundárne sexuálne systémy a použiť ich k zvýšeniu svojich vibrácií

Naučiť sa kultivovať a použiť svoju sexuálnu energiu ako palivo pre život

Posunúť sa za hranice bežnej sexuality, ako jediný spôsob prežívania a čerpať zo svojho vyššieho evolučného tvorivého potenciálu

Použiť sexuálnu energiu k liečeniu svojho tela, rozšíreniu vedomia, aktivovaniu čakier a žliaz

Objaviť silnú a liečivú orgazmickú energiu joni, krčka maternice, maternice a lingamu

Prebudiť a očistiť stagnujúcu energiu, ktorá bráni plynulému toku životnej energie

Objaviť riešenie komplikovaných vzťahových situácií vďaka vzťahovej mape

Zažiť kakaovú orgazmickú meditáciu dychu a tanca

Prežiť ceremóniu so Sanangou k aktivovaniu šišinky

Počas tohto retreatu pre ženy s Andrewom Barnesom budeme skúmať tantrické senzuálne a sexuálne dychové techniky, meditáciu dychu a tanca, tantrické odblokovanie tela (zahrňujúce joni, čípok a maternicu) a zvyšovanie našich vibrácií prostredníctvom dávania a prijímania tantrických energetických sedení.

 

Je to zážitkový, zábavný a intenzívny retreat pre ženy, ktoré chcú zvýšiť vibračnú frekvenciu svojho života a taktiež pre ženy ktoré pracujú v oblasti zdravia a duševnej pohody a chcú získať nové zručnosti.

  • Necháme sa unášať tanečnou meditáciou „Orgasmic Breath“  aby sme pocítili svoju energiu a prečistili jej akúkoľvek stagnáciu
  • Spoznáme tantrické techniky „Body De-armouring“(odblokovanie tela) a „Full Body Energy Orgasm“ (celotelový energetický orgazmus), ktoré sú schopné rozpustiť staré dysfunkčné programy na úrovni fyzického aj energetického tela.
  • Budeme venovať pozornosť mužskému aj ženskému princípu v každom z nás, ale aj v partnerstve. Ako sa prejavuje zrelý a ako nezrelý? Pozrieme sa na to, ako ho môžeme nechať vyzrieť, aby v našom vzťahu zavládla harmónia.
  • Naučíme sa, ako začleniť do života tantrické cvičenia, ktoré pomáhajú kultivovať energiu vo fyzickom i jemno-hmotnom tele.
  • Budeme prekonávať obmedzenia a dotkneme sa tvorivého potenciálu, ktorý je hlbší a mocnejší než si vieme predstaviť. Podporíme v sebe tento tvorivý potenciál, aby sa mohol prejaviť vo vzťahoch, tvorivosti, v životnom poslaní a v sexualite.

Prihláška

Miesto konania retreatu a praktické informácie pre zúčastnených

Retreat (Tantric Body De-armouring & Energy Orgasm level I. and II.) sa bude konať v rezorte Lovinka.

 

Viac o Lovinke

www.lovinka.sk

Fotky z rezortu Lovinka

Ako sa dostať na chatu Lovinka?

Lovinka sa nachádza na laze medzi dedinami Cinobaňa a Lovinobaňa. Dá sa sem jednoducho dostať autom alebo peši. ( z Cinobane cca 30 minút, z Lovinobane cca 1 hodina ) po asfaltovej ceste.

Cez Lovinobaňu

Cez Cinobaňu

Po vstupe do dedinky Lovinobaňa odbočíte z hlavnej cesty doľava ( smer od Zvolena, ak idete od Lučenca tak odbočíte doprava ) do dediny a budete pokračovať po hlavnej ceste až pokiaľ prídete na odbočku, ktorá vedie na Cinobaňu a Málinec. Vydáte sa touto cestou ( POZOR CESTA NIEJE V ZIME UDRŽIAVANÁ – pre zimu odporúčame cestu cez Cinobaňu ) , budete prechádzať cez les a približne po 3,5 km vyjdete z lesa ( po poslednom stupáku ) a uvidíte pred sebou po ľavej strane turistické značenie, ktoré vedie na archeologické nálezisko ako aj Lovinku. Odbočíte po asfaltovej ceste prudko VĽAVO a približne po 200 metroch uvidíte pred sebou areál Lovinky.Do Lovinobane sa dá dostať veľmi dobre aj autobusmi a vlakmi

Po vstupe do Cinobane od Točnice odbočíte vpravo a približne po 100 metroch uvidíte po ľavej strane cintorín. Za cintorínom odbočíte prudko vľavo a pôjdete  popri cintoríne a družstve až vyjdete z dediny von. Po približne 1,5 km uvidíte pre sebou turistické značky ktoré smerujú na archeologické nálezisko – tu odbočíte DOPRAVA a približne po 200 metroch uvidíte pred sebou areál Lovinky. Táto cesta je v zime udržiavaná, takže ju odporúčame používať. Do Cinobane sa dá dostať autobusom z Lučenca alebo z Poltára

Adresa

Lovinka
985 22 Cinobaňa

Slovensko

 

Orgasmic Wisdom Women's Retreat level I. and level II. with Andrew Barnes na Slovensku

andrewbarnes.info@gmail.com

Katika & Zoli andrewbarnes.info@gmail.com 0903 511 581; 0905 583 889

Orgasmic Wisdom Women's Retreat level I. and level II. with Andrew Barnes na Slovensku

Orgasmic Wisdom Women's Retreat level I. and level II. with Andrew Barnes na Slovensku